चक एन डस्टर: शिक्षा र शिक्षककाे विषयमा बनेकाे हेर्नै पर्ने चलचित्र


लेखापढी      २८ चैत्र २०७६, शुक्रबार १९:५०

चक एन डस्टर: शिक्षा र शिक्षककाे विषयमा बनेकाे हेर्नै पर्ने चलचित्र

चक एन डस्टर चलचित्र हिन्दि भाषामा बनेकाे चलचित्र हाे । यस चलचित्रकाे कथा शिक्षा र शिक्षकहरूको वरिपरि घुम्छ। फिल्ममा शबाना आजमी, जूही चावला, दिव्य दत्ता, गिरीश कर्नाड, आर्य बब्बर, जरीना वहाब, जैकी श्रॉफ र चचा चड्ढा छन्। विशेष उपस्थितिमा ऋषि कपूर रहेको छ। फिल्म जयन्त गिल्तकरले निर्देशन गरेका छन्।

यो फिल्म पनि तपाइँको शिक्षकहरु को सम्झना दिलाउन सक्छ। जूही, गिरीश उनीहरूको भूमिकामा पूर्ण रूपमा फिट छन्, तर तपाईंलाई ऋषि कपूरले आश्चर्यचकित गर्नेछन् जसले सानो भूमिकामा ठूलो उपस्थिति लिएका छन्। उर्जा भरिएको ऋषि को चरित्र शक्तिशाली छ। फिल्मले शिक्षकहरूको कठिनाइलाई ठूलो इमानदारीसाथ दर्साउँदछ र शिक्षालाई व्यापार बनाउनु हुँदैन भनेर बताउँछ। एउटा महत्त्वपूर्ण सन्देश मनोरन्जनको साथ प्रस्तुत गरिएको छ। हो, त्यहाँ केही प्राविधिक कमीहरू छन्। तर त्यस्ता फिल्महरुलाई प्रोत्साहित गर्नु पर्छ। तपाईंले यो फिल्म हेर्नै पर्छ ।

चलचित्र कस्ताे लाग्याे, कमेन्ट गर्न नबिर्सनुहाेला ।

लेखापढीः लकडाउनकाे अवधिमा घरमा बसाैं । सुरक्षित रहाैं ।